Zmiany od 3 listopada

Od środy 3 listopada zamknięty zostanie odcinek ulic Stary Rynek i Zamkowej od Batorego do Piłsudskiego. Będzie też wprowadzona zmiana organizacji ruchu na ul. Kościuszki.

Od 3 listopada zamknięte dla ruchu zostaną ulice Stary Rynek i Zamkowa na odcinku od ul. Batorego do ul. Piłsudskiego. Zamknięte zostaną skrzyżowaniami z ulicami Stary Rynek i Gdańską. Przejezdne będą natomiast skrzyżowania ulicy Warszawskiej z ulicami Batorego i Sobieskiego oraz skrzyżowanie ulicy Zamkowej z Piłsudskiego. Dopuszczone będą wyłącznie wjazdy docelowe do posesji.

Na Starym Rynku został uruchomiony parking tymczasowy dla mieszkańców.

Dotychczas, przy zachowaniu ruchu samochodowego, zostały przeprowadzone rozbiórki torowiska. Rozpoczęto też prace archeologiczne, które ujawniły pod torowiskiem starą drewnianą drogę. Kolejny etap prac wymaga jednak zamknięcia ulicy dla ruchu.

Zamknięcie wynika z konieczności rozpoczęcia prac przy rozbiórce istniejącego mostu na rzece Dobrzynce oraz wykonania badań archeologicznych w tej lokalizacji

Małgorzata Wilczek, kierownik działu przygotowania i realizacji inwestycji Progreg InfraCity

Za utrudnienia przepraszamy.

Zmiany na ul. Kościuszki

Od 3 listopada na ul. Tadeusza Kościuszki pomiędzy ulicami św. Maksymiliana Marii Kolbego a Marii Skłodowskiej-Curie zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy w celu odciążenia skrzyżowania ul. Kilińskiego i ul. św. Maksymiliana Marii Kolbego

No Comments Yet

Comments are closed